Integrace

O cizince a jejich rodinné příslušníky se v případě potřeby staráme i po jejich příjezdu. Po tom, co jsme vám usnadnili legální přesun vašich zahraničních zaměstnanců a jejich blízkých do ČR, jim můžeme nabídnout ještě další služby, včetně interkulturních tréninků, pravidelných bytových kontrol, settling-in služeb jako jsou meet-upy nebo school search pro jejich děti. Pokud už na tyto doplňkové služby ve firmě nemáte prostor, váš zaměstnanec si je u nás může zaplatit i on sám.

Překlady a tlumočení

Potřebujete pro vaše zahraniční zaměstnance nechat přeložit dokumenty z nebo do českého jazyka? Nabízíme notářsky ověřené i obyčejné překlady a veškeré služby s tímto spojené, včetně zaslání přeložených dokumentů na místo určení.

Prohlídka města

Chcete vašim cizincům usnadnit integraci v jejich novém domově? Dopřejte jim prohlídku města. Zkušení místní zahraničním zaměstnancům ukážou vše od supermarketů, pošty, restaurací a fitka, až po kulturní zajímavosti. Vysvětlí jim i jak funguje veřejná doprava. Chybět nebudou tipy na místa přátelská k cizincům. Prohlídka se dá na přání přizpůsobit potřebám vašich zaměstnanců.

Řidičský průkaz

Chcete vašim zahraničním zaměstnancům poskytnout firemní auto, ale nemají řidičský průkaz? Průkaz si mohou zařídit i v Česku v anglicky mluvící autoškole, kterou vám rádi doporučíme.

Interkulturní trénink

Interkulturní trénink vašim zaměstnancům pomůže porozumět české mentalitě. Velmi ho vítají zejména manažeři-cizinci, kteří v Česku vedou týmy. Tréninky jsou jeden na jednoho a zahrnují vyhledávání potřebných informací na míru. Trénink se koná přímo u vašich zaměstnanců doma – nemusí tedy nikam chodit. Účastnit se mohou také jejich rodinní příslušníci.

Asistence

Potřebují vaši zahraniční zaměstnanci někoho, kdo jim pomůže vyznat se v české byrokratické džungli? Někoho, kdo jim pomůže na úřadech, kde se jen stěží domluví anglicky? Ať už jdou do banky, na poštu, na Úřad práce nebo třeba na městský úřad, jazyková bariéra je všudypřítomná. Řešením může být osobní asistent, který je bude na pochůzkách doprovázet a přetlumočí vše potřebné.

Máte zájem o některou z našich služeb?

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Děkujeme! Budeme vás kontaktovat.
Něco se pokazilo, zkuste to znovu.
close
Foreigners newsletter
Aktuality, užitečné informace, tipy a praktické rady pro ty, kdo v Česku pracují s cizinci
Chci dostávat newsletter
north_east