O Foreigners

Historie

Firma Foreigners byla založena v roce 2009 v Hradci Králové Andreou Tkačukovou a Vojtěchem Stehnem.

Ti navázali na vedení neziskové organizace Erasmus Study Network Buddy System na Univerzitě HK, jejíž poslání chtěli dále rozvíjet ve větším formátu.

Naše pobočky

Firma se od svého založení rozrostla o další pobočky a je tak jako jediná díky své síti imigračních specialistů schopna pokrýt potřeby cizinců po celé České republice.

  • Plzeň
  • Praha
  • Hradec Králové
  • Pardubice
  • Brno
  • Olomouc (+Ostrava)

S kým spolupracujeme

Zpětná vazba od klientů

Se službami Foreigners jsme velmi spokojení. Relokace naší delegátky, kdy se Oleksandra postarala o celou rodinu, byla naprosto skvělá. Jejich brněnská pobočka je také úžasná.

Kdykoli se potřebujeme na něco zeptat, nebo něco zařídit, tak nám vždy vyjdou vstříc. Jsme vděční za jejich profesionální přístup.

Simona Hradecká
Siemens

Espressif Systems je nadnárodní společnost zaměřená na výrobu inovativních AIoT čipů. Vzhledem k tomu, že zaměstnáváme vývojáře softwaru z celého světa, využíváme profesionální služby týkající se relokace našich zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků. Agentura Foreigners nám poskytla své služby i ve složitějších případech a prokázala vysokou odbornost, efektivitu a profesionalitu.

Ing. Milena Hebká
Espressif Systems
close
Foreigners newsletter
Aktuality, užitečné informace, tipy a praktické rady pro ty, kdo v Česku pracují s cizinci
Chci dostávat newsletter
north_east