Webináře na téma zaměstnávání cizinců

Webinář #ZamestnavameCizince

Česko se v Evropské unii co do zaměstnávání cizinců řadí na vrchní příčky a pracujících expatů u nás stále přibývá. I proto jsme se rozhodli pořádat specializované webináře, na kterých HR manažery a zaměstnavatele seznamujeme se základy této problematiky, shrnujeme současnou situaci a změny v legislativě a s pomocí našeho zkušeného imigračního týmu se vypořádáváme s vašimi konkrétními případy.

O nových termínech webinářů pravidelně informujeme na LinkedInu CEO Andrey i LinkedInu Foreigners. Všechny vypsané termíny webináře najdete také na našem Facebooku.

#LifeInCzechia Webinar

Pořádáme i speciální před-příjezdové orientační webináře pro cizince. Ty se konají vždy první čtvrtek v měsíci. Detaily najdete na stránkách Foreigners. Nejbližší termíny budou pravidelně přidávány na náš Facebook.

Chcete přihlásit svoje zaměstnance? Napište na andrea@foreigners.cz. Cena webináře je 1499,- Kč na osobu, pro spolupracující firmy 999,- Kč na osobu.

Reporty z minulých termínů

Na našem blogu také pravidelně přinášíme reporty z uplynulých termínů webinářů, ve kterých shrnujeme odpovědi na nejpalčivější dotazy, které na akci zazněly.

Máte nějaké dotazy?

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Děkujeme! Budeme vás kontaktovat.
Něco se pokazilo, zkuste to znovu.
close
Foreigners newsletter
Aktuality, užitečné informace, tipy a praktické rady pro ty, kdo v Česku pracují s cizinci
Chci dostávat newsletter
north_east