Webináře (NEJEN) na téma
zaměstnávání cizinců

Webinář Immi základy pro recruitery

Často se nás ptáte na základní otázky. Proto spouštíme speciální webinář pro recruitery. Jeho cílem je vyhodnotit proveditelnost a náročnost procesu u každého kandidáta z ciziny. Webinář se skládá z praktických příkladů a zodpovězení vašich dotazů. Webinář je placený a stojí 2 500 Kč + DPH. Přihlásit se na něj můžete ZDE. (Ve formuláři najdete i aktuální termíny.)

Webinář #ZamestnavameCizince

Česko se v Evropské unii co do zaměstnávání cizinců řadí na vrchní příčky a pracujících expatů u nás stále přibývá. I proto jsme se rozhodli pořádat specializované webináře, na kterých HR manažery a zaměstnavatele seznamujeme se základy této problematiky, shrnujeme současnou situaci a změny v legislativě a s pomocí našeho zkušeného imigračního týmu se vypořádáváme s vašimi konkrétními případy.

O nových termínech webinářů pravidelně informujeme na LinkedInu CEO Andrey i LinkedInu Foreigners. Všechny vypsané termíny webináře najdete také na našem Facebooku.

#LifeInCzechia Webinar

Pořádáme i speciální před-příjezdové orientační webináře pro cizince.

Chcete jej uspořádat pro své zaměstnance? Napište na andrea@foreigners.cz. Cena webináře je 1499,- Kč na osobu, pro spolupracující firmy 999,- Kč na osobu.

Reporty z minulých termínů

Na našem blogu také pravidelně přinášíme reporty z uplynulých termínů webinářů, ve kterých shrnujeme odpovědi na nejpalčivější dotazy, které na akci zazněly.

Máte nějaké dotazy?

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Děkujeme! Budeme vás kontaktovat.
Něco se pokazilo, zkuste to znovu.
close
Foreigners newsletter
Aktuality, užitečné informace, tipy a praktické rady pro ty, kdo v Česku pracují s cizinci
Chci dostávat newsletter
north_east